Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes86
Včera106
Týden872
Měsíc2711
CELKEM176645

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

svc mediflorbal na tretim miste 2017 foto

V pondělí 3. 4. se podařilo mladým florbalistům týmu SVČ Mediflorbal vybojovat výborné třetí místo ve florbalové lize pořádané SVČ Znojmo.

Cesta za ním, ale nebyla vůbec jednoduchá, protože jim v cestě stál velice silný tým ZŠ Dobšice, který má s touto soutěží mnohem více zkušeností než Mediflorbal. Do zápasu vstoupil velice dobře tým Dobšic, který si rychle vybudoval bezpečný náskok a po první třetině vedl už 6:0. Následná porada hráčů s trenérem Mediflorbalu přinesla klid na florbalky a do hry samotné a odměnou jim bylo snížení na 3:6. Do poslední třetiny vlétli hráči Mediflorbalu jako uragán a po pěti minutách bylo srovnáno na 6:6. Od této chvíle už plně ovládali dění na hřišti a otočili celý zápas ve svůj prospěch až na konečných 11:7 a vybojovali tak jako nováček celé soutěže výborné třetí místo v soutěži.

Slovo trenéra Marka Šabatky:“ Jsem velice nadšený z toho, jak všichni do jednoho bojovali a rvali se o vítězství, které si po právu zasloužili. Ani za velice nepříznivého stavu 0:6 nesložili zbraně a otočili celý zápas. Moc všem hráčům děkuji za skvělý zápas a přítomným rodičům za hlasitou podporu.“

Sestava SVČ Mediflorbal:  Daniel Petrželka – Tomáš Světlík, Lukáš Světlík, Adam Balík, Libor Kuba, Tomáš Vala, Roman Martínek, Petr Fiala, Jan Hláč, Pavel Pelech, Matyáš Pelech, Nicolas Pelikán.

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook