Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

gymnastika prebor cosmorava 8 4 2017 foto

V sobotu 8.4. se v Brně uskutečnil přebor ČOS v kategorii nejmladší, mladší a starší žáci.

V nejmladších žácích jsme měli družstvo ve složení Alex Pojer a Petr Coufal. Kluci skončili na 10. místě. V soutěži jednotlivců byl Alex Pojer 17. a Petr Coufal 26.

V kategorii mladších žáků Klub sportovní gymnastiky Znojmo vybojovali naši borci nádherné stříbrné medaile, když se vklínili mezi vítězné družstvo Sokola Zlín a bronzové družstvo Sokola Brno I. Matyáš Červinka přidal k bronzové za družstvo bramborovou v jednotlivcích a jeho oddílový kolega Tibor Kovaljov skončil o pouhou jednu desetinu za ním na pátém místě. Nováček týmu Jakub Mikulášek obsadil 13. příčku za velmi pěkně zacvičené sestavy po necelých dvou měsících přípravy. Do Mistrovství ČR ještě nějaký ten týden zbývá, tak se máme na co těšit.

Všem chlapcům a jejich trenérům Jiřímu Kostikovi a Davidu Okošovi gratulujeme!