Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

liptov orient 2017 obrazek

Pokud si myslíte, že se kroužky v SVČ Znojmo konají jednou týdně a dost, tak se mýlíte. Děvčata z kurzu orientálních tanců soutěží na jedné soutěži za druhou.

Liptov Orient Festival je již čtvrtou akcí, které se naše skupiny účastní. Krásný prodloužený víkend od 7. do 9. dubna 2017 děvčata strávila v Liptovském Hrádku na Slovensku. V pátek proběhla bojová porada k sobotní soutěži, kterou zahajovala Safia. V 10 hodin ráno už mohly holky slavit, protože si vytančily krásné druhé místo a získaly pohár, medaile a vouchery Lyoness. V kategorii sóla děti fusion nás zastupovala Tereza Fousková, kterou připravovala Lenka Novotná. Terka se dostala do finále a nakonec se umístila na nádherném 3. místě. Trio Lilia ve složení Kateřina Veselá, Linda Růžičková a Tereza Fousková vytančilo 5. místo, potíže jim trochu způsobil prostor, na který nebyly zvyklé .Farabell nastoupila poprvé se svou novou choreografií od Olgy Warda, se kterou se umístila na 3. místě v kategorii klasika a ve fusion v obrovské konkurenci získala 5. místo. Po hodnocení poroty už vědí, co ještě mají dopilovat a těší se na další takové akce, protože tahle byla slovy účastnic „prostě boží“!  Krátký film z této akce budete moci vidět na jejich 12. Přehlídce orientálních tanců 13. května 2017, kam jste všichni srdečně zváni.