Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes166
Včera165
Týden166
Měsíc2759
CELKEM180568

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

pripravka zakoncila sezono v brne obrazek 2017

Poslední dubnovou sobotu se konal v Brně v hale na Čejkovické závěrečný turnaj přípravek Jihomoravské florbalové ligy za účasti těchto týmů, FBŠ Hattrick Brno Blue, K1 Florbal Židenice Red, FK Orel Telnice, TJ Znojmo ZŠ Mládeže a samozřejmě SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ.

Jedenáct dětí včetně brankáře se do turnaje pustilo s velkou vervou, ale první duel proti FK Orel Telnice jim nevyšel a to i přesto, že se ujaly vedení, následně se jim ale přilepila na florbalky smůla a nakonec z toho byla prohra 3:6. Do druhého duelu, který byl zároveň znojemským derby, protože narazily na velmi silný tým TJ Znojmo ZŠ Mládeže vlétly jako uragán a po většinu utkání byly vyrovnaným týmem, přesto se nakonec museli smířit s těsnou porážkou 4:5. Třetí utkání s týmem K1 Florbal Židenice Red jim, už ale konečně vyšel podle představ a zaslouženě se mohly radovat po vítězství 6:2. Do posledního proti FBŠ Hattrick Brno Blue tak vstupovali s cílem navázat na předchozí úspěch a tak soupeře zatlačili na jeho půlce a snažili se o vstřelení důležitého gólu, ale nepodařilo se to a naopak soupeř rozesmutněl znojemské hned dvakrát a od této chvíle se štěstí odklonilo a nakonec z toho byla prohra 2:4.

Slovo trenéra Marka Šabatky: „ Celou sezónu, bych zhodnotil jako úspěšnou, protože se podařilo vybudovat zdravé jádro dětí, které byly tahouny týmu, a k nim jsem postupně přidával další hráče, aby mohli nasát atmosféru turnaje, a myslím si, že se to ukázalo jako užitečné a to zejména do budoucna. Těm hráčům co postupují od příští sezóny do kategorie elévů (roč. 2008) bych chtěl popřát hodně sportovního štěstí, zdraví, trpělivosti a především píle, bez které to bohužel nejde a to nejen ve sportu. Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za spolupráci během celé náročné sezóny a to zejména za pomoc při organizaci dětí na turnajích, bez které by to bylo pro mě mnohem těžší, všem patří velký dík“.

Sestava Znojma: Matěj Pokorný – Vojtěch Říha, Stanislav Čapoun, Jakub Žižka, David Doležal, Dominik Švancara, Jan Klíč, Ella Endlová, Lukáš Vlček, Františka Klaudingerová, Samira Hrůzová. 

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook