Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes21
Včera70
Týden361
Měsíc1246
CELKEM447338

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

minipripravka zavalela květen 2017 obrazek

Poslední dubnová sobota byla také ve znamení turnaje minipřípravek, který velice pěkně uspořádal domácí tým Florbal Židenice Brno v čele s Šárkou Starou.

Tento turnaj byl určen pro hráče ročníků 2010 a mladších a děvčata ročníků 2009 a mladší. Vzhledem k tomu, že je těchto hráčů v týmu SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ dost a pravidelně hrají i za kategorii přípravky tak nebyl problém dát dohromady silný tým. Celkem se utkali ve skupině s K1 Židenice Blue, FBŠ Hattrick Brno a FBC Dragons v boji o konečné umístění pak s týmem FK Troopers Moravany.

První zápas proti domácím Židenicím byl vyrovnaný, ale nedařilo se proměňování šancí, kterých bylo více než dost, a tyto pokusy vychytala výborně chytající brankářka soupeře a tak se museli smířit s porážkou 1:5. Druhý duel s FBŠ Hattrick se podařil na jedničku a vítězství 3:0 bylo více než zasloužené a svoji stoupající formu také potvrdil svým výkonem a nulou výborně chytající brankář Matěj Pokorný. Třetím soupeřem znojemských byl FBC Dragons, který svoji rychlostí a šikovností zaskočil znojemské a ti museli spolknout hořkou pilulku v podobě prohry 4:8. Ve skupině tak skončili na třetím místě. Soupeřem o konečné umístění jim byl tým Moravan, kterého přehráli vysoko 7:1 a skončili tak v celkovém hodnocení na výborném pátém místě. Odměnou jim byla speciální medaile, kterou si všichni zasloužili. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen a věcnou cenu obdržel Stanislav Čapoun.

 

Slovo trenéra Marka Šabatky:“ Tato kategorie je příjemným zpestřením celé soutěže a moc děkuji celému týmu kolem Šárky Staré za uspořádání turnaje. Měl jsem zde hráče jak (zkušené) tak i úplné nováčky a musím říci, že mně všichni mile překvapili svým přístupem a nadšením, se kterým vstupovali do každého zápasu. Děti si celý turnaj užily a příjemně na sebe upozornily a ukázaly, že se s nimi může počítat i do budoucna. Na závěr chci poděkovat všem rodičům za pomoc a podporu a zároveň se omluvit za malé komplikace, které byly spojené s dopravou dětí tam i zpět. Rodiče si s tím, ale nakonec dokázali velice dobře poradit a patří jim za to můj veliký dík“.

 

Sestava Znojma: Matěj Pokorný – Ella Endlová, Filip Simota, Stanislav Čapoun, Štěpán Hájek, Samira Hrůzová, Šárka Hamříková, Tereza Eliášová, Františka Klaudingerová. 

Provozní doba

Prázdninový provoz

SVČ Znojmo 2019

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 08:00-13:00
Úterý po telefonické domluvě
Středa 08:00-13:00
Čtvrtek  po telefonické domluvě
Pátek  po telefonické domluvě

 Polední přestávka pokladny
11:30 - 12:00

 

Vedení a pedagogičtí pracovníci po telefonické domluvě.

Všichni pedagogičtí pracovníci: 26.8. - 29.8. 2019 - 08:00 - 16:30. 

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook