Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes90
Včera106
Týden876
Měsíc2715
CELKEM176649

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

vítezka kristyna prochazkova obrazek

Zlatou formu potvrdily gymnastky Veronika Kubošná a Kristýna Procházková v Rosicích 6. 5. 2017, kde se zúčastnili tradičního závodu ve sportovní gymnastice Rosická štika.

Do Rosic si poměřit své síly přijely gymnastky z celé jižní i severní Moravy.

Nejprve se rozhodčím představily závodnice nar. 2011 a mladší, kde 16. příčku obsadila znojemská gymnastka Hana Geržová.

Skvěle rozjetou sezónu stvrdila další zlatou medailí ve své sbírce Veronika Kubošná v kategorii žákyň nar. 2010. Další ze znojemských závodnic Karolína Číhalová skončila na velmi pěkném 10. místě.

Kategorie žákyň nar. 2009 byla ve znamení závodnic Prostějova, Sokola Brno I a Uherského Ostrohu. Umístění znojemských závodnic: 13. Natálie Truhlářová, 16. Julie Bedřichová, 17. Nikol Nachtneblová, 18. Tereza Komárková, 20. Eva Majerová.

Z nejlepších závodnic těchto tří kategorií byla vyhodnocena i družstva jednotlivých klubů, přičemž družstvo KSG Znojmo obsadilo 5. příčku.

Náročný čtyřboj již absolvovaly závodnice nar. 2008 - 2007 připravující se na svou první kvalifikaci na Mistrovství ČR, tedy starší žákyně, mezi nimiž startovala i 21. Tamara Kotlaříková, která poprvé zařadila do své sestavy na bradlech vzepření vzklopmo, a 26. Hana Okošová, která předvedla velmi pěknou sestavu na prostných.

Náročnou jarní přípravu výborně zúročila znojemská juniorka Kristýna Procházková, která zvítězila před 2. Danielou Kokrdovou a 3. Karolínou Chmelovou (obě Sokol Brno I) a velmi pěkné, i když nepopulární 4. místo obsadila žena Nikola Katolická (KSG Znojmo) před závodnicemi z Rosic a Moravského Krumlova.

Děvčatům gratulujeme a přejeme, aby měly dostatek sil i štěstí v nadcházejících závodech. Děkujeme městu Znojmu, Středisku volného času Znojmo, České unii sportu OTS Znojmo a všem svým příznivcům za veškerou podporu. 

veronika kubosna ve vaze na kladine obrazek

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook