Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes88
Včera106
Týden874
Měsíc2713
CELKEM176647

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

pripravka v brne leden 2018 foto

V sobotu 13. ledna se vydala přípravka SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ do moravské metropole ke svému dalšímu již 5 turnaji v Jihomoravské florbalové lize.

V hale na Kounicově ulici, která se stala jeho hostitelem, se jim nadmíru vedlo a za celý turnaj neokusili hořkost porážky, když si postupně poradili s FBK Atlas Blansko 11:0, FK TROOPERS Moravany Black 9:1 nejvyrovnanější duel byl se Sokol Brno I EMKOCase GulliversK 6:5 a v posledním duelu si po vlažném úvodu nakonec poradili i s K1 Florbal Židenice Red v poměru 8:1.

Slovo trenéra Marka Šabatky: „ Po poradě se svým trenérským kolegou Davidem Kučerou, který se byl podívat na posledním domácím turnaji jsem se rozhodl vzít menší počet hráčů. Je pravda, že některé nominované hráče na poslední chvíli zaskočila nemoc a tak se nemohli turnaje účastnit. Důvod byl, ale naprosto jednoduchý menší počet hráčů větší počet minut na hřišti a tím pádem více možností ukázat co v dětech je. Myslím si, že se to podařilo a herně mě všichni mile překvapili a dokonce byl u nich i náznak určité souhry a kombinace, která se jim bude do budoucna hodit. Vyzdvihnout bych chtěl výkon nováčka v týmu Davida Medka, který se ukázal ve velice dobrém světle. Děti hrály opravdu pěkný florbal, na který se bylo radost dívat, a to dokázali ocenit nejen přítomní rodiče, kterým patří velký dík za podporu, ale také diváci z řad soupeřů a to se často nevidí.“

Sestava Znojma: Matěj Pokorný – Stanislav Čapoun, Jakub Honek, David Medek, Jan Klíč, Šimon Stegura, Štěpán Hájek.

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook