Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes89
Včera106
Týden875
Měsíc2714
CELKEM176648

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

elevove poprve venku 2015

V sobotu 24. 10. odcestovala početná výprava florbalových elévů SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ poprvé mimo domov a to do Jihomoravské metropole. Zde na ně čekali staří známý soupeři, se kterými hráli na předchozích turnajích a pokaždé byli úspěšní. Čekalo se tedy na to, zdali se jim podaří na tuto vítěznou vlnu navázat. Je pravda, že se jim to opět podařilo, ale cesta nebyla nikterak jednoduchá a minimálně ve třech zápasech museli dotahovat náskok soupeře.

Hodnocení trenéra Marka Šabatky: „ Co se týče tygříků tak jsem rád, že se nám zatím daří a na týmu je vidět že je v pohodě. Ale cesta protentokrát byla mnohem těžší, je vidět a je to dobře, že se kvalita týmů zlepšuje. Dnes jsme trochu zaspali začátky zápasů a museli dotahovat, což nás stálo spousty sil, ale touha po vítězství byla vždy větší a tak se to nakonec podařilo. U lvíků je vidět určitá nevyhranost, která se projevuje nedůsledností, bez které to bohužel nejde, ale na druhou stranu je třeba ocenit snahu o zlepšení a to je taky velice důležité. Zvláštní ocenění zaslouží oba brankáři, kteří dokázali své týmy podržet v kritických situacích.Nezbývá mi tedy než opět poděkovat všem za týmový výkon a potřebnou disciplínu, se kterou se podařilo dotáhnout zápasy k vytouženému cíli“.  

Výsledky:

Tygříci – iteligence Bulldogs Brno Black 5:4, TJ Znojmo LAUFEN CZ G 4:3, Sokol Brno I EMKCASE GulliversR 3:2, TJ Sokol Brno Židenice 9:0.

Sestava: Jakub Sysel – Lucie Baldreichová, David Sedláček, Jan Kružík, David Přibil, Tomáš Hájek, Jakub Čech, Lukáš Dokulil, David Chromík, Radek Petržela.

Lvíci – Sokol Brno I EMKOCASE GulliversL 6:9, TJ Znojmo ZŠ Mládeže 3:7, itelligence Bulldogs Brno Orange 11:9, TJ Sokol Brno Židenice Blue 4:8.

Sestava: Ondřej Málek – František Řídký, Daniel Málek, Matyáš Přibil, Jakub Lancouch, Petr Lahodný, Martin Tesař.

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook