Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes89
Včera106
Týden875
Měsíc2714
CELKEM176648

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

V sobotu 14. 11. sehráli svůj další turnaj nejmladší florbalisté oddílu SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ a opět cestovali do Brna.

pripravka v brne mile prekvapila 2015

Po minulém turnaji byl trenér trochu rozpačitý po předvedeném výkonu. Proto si před prvním zápasem vzal slovo a vysvětlil všem, že je nutné podat úplně jiný výkon než posledně a nutno říci, že se jim to až na jeden podařilo splnit.

Hodnocení trenéra Marka Šabatky: „ Dnes se mi celý turnaj hodnotí úplně jinak než minule a musím všechny děti pochválit za předvedený výkon. Před prvním zápasem jsem se pokusil všem vysvětlit, proč se tyto turnaje pořádají a jaký mají význam a podle mého názoru to zabralo a na celkovém výkonu to bylo znát. Nadšení, touha po vítězství a skvělý výkon brankáře tak přesně vypadaly naše zápasy, ve kterých jsme se soupeři dokázali držet krok. Chtěl bych také poděkovat přítomným rodičům a známým, kteří obětovali svůj drahocenný čas a doprovodili své děti, a ty se jim za to dokázali patřičně odměnit.“

Výsledky: Znojmo - TJ Sokol Brno Židenice Blue 1:6, FK Troopers Moravany 3:1, Hornets Brno ZŠ Horní 2:3, TJ Sokol Brno Židenice G 5:5.

Sestava: Radim Dočekal – Jakub Žižka, Václav Veleba, Karolína Velebová, Dominik Lukšík, Hynek Hruška, Jiří Pitour, Damián Jelínek, David Veselý.

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook