Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes88
Včera106
Týden874
Měsíc2713
CELKEM176647

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

pripravka v brne 3 2016

V neděli 20. 3. sehrála přípravka florbalového oddílu SVČ TJ Znojmo LAUFEN CZ svůj další turnaj v Brně, ale tentokrát v nové hale v Tuřanech, kde se pořadatelství zhostil na výbornou tým FK Orel Telnice.

První zápas proti Hornets Brno ZŠ Horní byl velice vyrovnaný a do poslední chvíle se nevědělo, kdo se nakonec bude radovat z cenného vítězství. Štěstí se protentokrát ještě otočilo zády a byla z toho těsná prohra v poměru 5:7. Ve druhém zápase se proti sobě utkaly dva znojemské týmy TJ Znojmo LAUFEN CZ a TJ Znojmo ZŠ Mládeže. Pěkný zápas plný velkých zvratů, ve kterém se ani jednomu týmu nechtělo odejít poražen, se nakonec dělily body, za pěknou a zaslouženou remízu 3:3. Třetí duel s FK Troopers Moravany B zvládli malí florbalisté na výbornou a přesto, že soupeř na konci hodně zlobil tak si první výhru v poměru 5:3 nenechali vzít. Poslední zápas proti FK Troopers Moravany A byl hodně zajímavý a šance obou týmů vyrovnané a do posledních minut se navzájem přetahovali o výhru, ta se nakonec zaslouženě přehoupla na stranu Znojma a bylo z toho druhé cenné vítězství v poměru 7:6.

Slovo trenéra Marka Šabatky: „ Dnes jsem maximálně spokojený s předvedenou hrou celého týmu bez vyjímky. Přesto musím pochválit výkon nováčka v týmu Dominika Švancaru, který se blýskl pěknými akcemi. Celkový dojem už byl hodně florbalový a je vidět, že když si děti nechají poradit tak z toho mohou mít na konci obrovskou radost. Velká pochvala rodičům za přízeň.“

Sestava: David Veselý, Michal Katerinec, Filip Bajgar, Václav Veleba, Jakub Žižka, Damián Jelínek, Karolína Velebová, Jana Vocilková, Jan Klíč, Bára Fantová, Dominik Švancara.

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook