Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes26
Včera189
Týden738
Měsíc3365
CELKEM194032

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

detska scena 2016 foto

Středisko volného času Znojmo společně se Střediskem služeb školám a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno-pracoviště Znojmo – pořadatelé oblastního přehlídky Dětská scéna 2016

Výsledková listina oblastního kola Dětské scény 2016

I. kategorie

1.   Robin Lipovský                        ZŠ  Miroslav                                                  Postup do Brna

2.   Terezie Vavřinová                    ZŠ  Hrušovany nad Jevišovkou

3.   Marek Svoboda                        ZŠ  Tasovice

      Čestné uznání: Adéla Kubíková –ZŠ Vrbovec, Zdeňka Ulčníková –ZŠ Václavské nám. – odloučené pracoviště Jubilení park, Terezie Vaňková –ZŠ Jevišovice, Marek Mandát-ZŠ Jevišovice.

II. kategorie

1.  Natálie Tondlová                          ZŠ Kravsko                                                 Postup do Brna                                             

2.  Sofie Filáková                               ZŠ Pražská,  Znojmo                                  Postup do Brna

3.  Jan Kubka                                    ZŠ Kravsko

     Čestné uznání: Terezie Vavříková – ZŠ Ivančická, Moravský Krumlov, Natálie Ilgnerová –

JUDr. Mareše, Znojmo, Radka Čechová – Vrbovec, Soňa Myšková – ZŠ Prokopa Diviše, Přímětice,

Vilém Bednařík – ZŠ Miroslav.

III. kategorie

1. Jakub Kroutil                                   GPOA, Znojmo                                         Postup do Brna

2. Eliška Jelenová                                 ZŠ Prokopa Diviše, Přímětice                  Postup do Brna

3. Tereza Alexová                                 GZ Dr. Karla Polesného, Znojmo

    Čestné uznání: Kateřina Nemčoková – ZŠ Mládeže, Adriana Závacká – GZ Dr. Karla Polesného, Znojmo, Věra Vocilková – ZŠ Kravsko, Hana Durdová -  GPOA, Znojmo.

IV. kategorie

1. Matěj Nešpor                                     GZ Dr. Karla Polesného, Znojmo            Postup do Brna       

2. Ondřej Švanda                                  ZŠ Republiky, Znojmo                              Postup do Brna

3. Kateřina Loucká                               ZŠ Republiky, Znojmo                              

    Čestné uznání: Hana Ludvíková – ZŠ Prosiměřice, Barbora Mlátilíková – ZŠ JUDr.Mareše, Znojmo,

Kristýna Dvořáková – ZŠ Mládeže, Jiří Švestka – ZŠ Prokopa Diviše, Přímětice.

Středisko volného času Znojmo děkuje všem zúčastněným školám,  pedagogům připravujícím  soutěžící  a spolupořadatelům Dětské scény 2016.

Blahopřejeme postupujícím na regionální přehlídku do Brna.

                                            

Provozní doba

Provoz budov ve školním roce 2018/2019

Hlavní budova  - Sokolská 8

Pondělí 7:30-18:45
Úterý 8:15-19:15
Středa 8:00-18:15
Čtvrtek  8:00-20:00
Pátek  7:00-20:00

 Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-18:15
Úterý 8:00-18:15
Středa 8:00-17:45
Čtvrtek  8:00-18:00
Pátek  8:00-13:00

 

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 7:00-18:00
Úterý 7:30-18:00
Středa 13:00-19:00
Čtvrtek  7:00-16:00
Pátek  7:00-13:00

 Polední přestávka pokladny
11:30 - 12:30

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook