Středisko volného času Znojmo,
příspěvková organizace

Návštěvnost webu

Dnes86
Včera106
Týden872
Měsíc2711
CELKEM176645

kalendář jmen

Spřátelené weby

logo-jmk

logo-znojmo190x

diamantobrani plakat 2016

Podrobnější informace a aktuality najdete na facebookových stránkách SVČ Znojmo zde,

 

Týden pro rodinu přinese zábavu a novinku

Potřetí zve město Znojmo ve­řejnost na celorepublikovou akci s názvem Týden pro rodinu. Připa­dá na 9.–15. května. Letošní motto je: Táta, máma, holka, kluk – rodina nám není fuk.

A rodina určitě „fuk“ není mnoha organizátorům v čele s městem Znoj­mem, kteří společně připravili sedmi­denní program plný zábavy, soutěží, her, výstav a besed zaměřených na spo­lečné aktivity rodinných příslušníků v duchu podpory hodnoty významu rodiny v dnešní době.

V rámci Týdne pro rodinu připra­vilo Středisko volného času (bývalé DDM) novinku DIAMANTBRANÍ. Konat se bude 14. května od 10.00 do 17.00 v areálu SVČ na Sokolské ulici a v těsném okolí.

„Diamantbraní nahrazuje před­chozí Modelbraní, ale milovníci mode­lů rozhodně nepřijdou zkrátka. Máme pro ně připravenou modulovou že­lezniční trať i soutěže modelářů, ale také filatelistů, výtvarníků a kerami­ků,“ uvedl Jan Alexa, zástupce ředi­telky SVČ Znojmo, a dodal: „Naším cílem je připravit příjemně strávený den pro celou rodinu. Lidem předsta­víme naše kroužky a činnosti a mo­hou se těšit na výstavu rukodělných kroužků, workshopy, vystavená auta, malování na obličej, atrakce pro děti, radioamatéry, ochutnávku místních gastroproduktů a limonád i oblíbenou autogramiádu hokejistů a dalších zno­jemských sportovců.“

Vystavena bude technika unifor­movaných složek a ještě jedna novinka, kterou bude fotokoutek, ve kterém si zájemci budou moci pořídit třeba společné rodinné foto.

„Středisko má v současnosti 2 500 členů, mezi kterými také ve třech kategoriích oceníme ty nejlepší členy,“ doplnil informace Jan Alexa, podle kterého se rozhodně nikdo nudit ne­bude.

Týden pro rodinu bude ve Zno­jmě zakončen sportovně-kulturním odpolednem BAVÍ SE CELÁ RODI­NA. Připraveno je na neděli 15. květ­na od 13.00 do 17.00 hod. v Centru volnočasových aktivit Stará Vodárna (U Obří hlavy, Znojmo). Akce v Týdnu rodiny jsou zdarma.

V době vydání LISTŮ se celý program finalizoval a zveřejněn bude na přelomu dubna a května na www.znojmocity.cz. V tištěné podobě jej bude možné vidět na jednotlivých bu­dovách MěÚ Znojmo, dalších institu­cích a organizacích. Lp

Zdroj: znojemské listy

Tisková zpráva:

Diamantbraní je představení kroužků SVČ Znojmo s oceněním nejúspěšnějších účastníků, reprezentantů(SVČ, města Znojma, tak i ČR). Akce je určena  pro celou rodinu na způsob dětského dne, kdy s námi spolupracují partnerské organizace viz. bohatý program. Motto: Příjemně strávený den pro celou rodinu vystihuje záměr této akce, kde najde každý účastník něco, co ho zajímá. V loňském roce nám prošlo areálem na 3 tis lidí.

 

Provozní doba

Prázdninový provoz

Hlavní budova  - Sokolská 8

v rekonstrukci - po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Budova F. J. Curie 4

po telefonické domluvě viz kontakty na pedag. pracovníky

 Pokladna - ekonomické oddělení

Budova F. J. Curie 4

Pondělí 8:00-12:00
Úterý - po tel. domluvě
Středa 8:00-12:00
Čtvrtek  - po tel. domluvě
Pátek  - po tel. domluvě

Kde nás najdete?

Budova Sokolská 8
mapa ddm znojmo

Budova F.J.Curie 4
Mapa Curie190x107

Jsme na Facebooku

facebook-128

facebook