KROUŽKY

TÁBORY

SOUTĚŽE

Florbalová liga

SOUTĚŽ JE DO ODVOLÁNÍ PŘERUŠENA. O OPĚTOVNÉM ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE A ZPŮSOBU DOHRÁNÍ BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Všeobecná ustanovení:

Řízení soutěže: Jan Alexa, DiS., SVČ, Sokolská 8, Znojmo, tel. 515 224 353, mobil: 604 561 643, alexa.j@svcznojmo.cz

Termín: Každé PONDĚLÍ 12:45 – 14:15 hod. dle rozlosování

Začátek zápasu mladší kategorie ve 12:45, starší kategorie ve 13:30 (prosím o dodržení času)

Místo: hala TJ Znojmo (vchod – ul.Curie)

Termín odevzdání přihlášek: předběžně proběhlo

Technická ustanovení:
Systém: v soutěži budou startovat družstva mladších žáků 3. – 5. tříd a starších žáků 6. – 9. tříd. Hrát se bude systémem každý s každým jednokolově. Po skončení základní části proběhnou zápasy o umístění.

Hrací doba: 3 x 9 minut hrubý čas u ml. kat. a 3 x 11 minut hrubý čas u st. kat. Za výhru se udělují 3 body, za remízu 1 bod do tabulky. Při konečné rovnosti bodů rozhoduje:

1) vzájemný zápas

2) brankový rozdíl ze vzájemných zápasů

3) celkový brankový rozdíl

4) los

Finále se hraje 3 x 12 minut hrubý čas u ml. kat. a 3 x 15 minut hrubý čas u st. kat. Poslední tři minuty v každé třetině čistý čas. Při nerozhodném stavu rozhodují 3 samostatné nájezdy na každé straně. Poté vždy po 1 hráči do rozhodnutí.

Předpis: hraje se dle pravidel velkého florbalu 4+1 ve st. kat. a 5+1 v ml. kat., kde při brankovém rozdílu 5 a více gólů může nastoupit do pole jeden hráč navíc.

Kategorie: mladší žáci 3.-5. tříd ZŠ

starší žáci 6.-9. tříd ZŠ

Za každou kategorii mohou nastupovat mladší hráči případně i děvčata.

Podmínky účasti: 1) družstvo nastoupí jednotně oblečeno, brankář musí mít kompletní výbavu

2) hráči musí mít čistou sportovní obuv do haly, která nedělá šmouhy !!!

3) družstvo se prokáže soupiskou potvrzenou vysílající složkou. Soupiska ke stažení zde. Dopsání náhradních hráčů do soupisky nejpozději do 31. 1. 2020.

4) termíny zápasů jsou pevně stanoveny. Po dohodě je možnost přehození zápasů. Neúčast týmu znamená kontumační výsledek ve prospěch soupeře 10:0 a zisk 3 bodů.

Startovné: Mladší i straší kat. 500,- Kč/družstvo (nájem, odměny), mzda rozhodčích hrazena z interních nebo z jiných zdrojů.

Ceny: družstva na 1. místech obdrží putovní pohár, diplom a drobné ceny. Ostatní družstva obdrží diplomy a drobné ceny.

Poznámka: Rozpis, výsledky a aktuální tabulka bude zveřejňována na internetové stránce SVČ Znojmo www.svcznojmo.cz